Biwaki

Szukasz miejsca na biwak dla swojej drużyny, gromad, szczepu lub hufca? Zapraszamy Was do Małecza, miejsca pełnego harcerskich wspomnień!

Zakwaterowanie

Dworek Dworek
Nocleg w pokojach 2 – 4 osobowych, które znajdują się pięknym zabytkowym dworze z XIX wieku w otoczeniu zabytkowego parku.

Domki campingowe Domki campingowe
Nocleg w domkach campingowych 4 – 6 osobowych, które przystosowane są dla najmłodszych dzieci. Część domków posiada łazienki.

Namioty Namioty
Nocleg w namiotach typu NS i 10, które zostają rozbite w otoczeniu zabytkowego parku i kręgu ogniskowego. Istnieje możliwość skorzystania z własnego sprzętu biwakowego.

W czasie biwaku zapewniamy…

1. dostęp do jadalni i kuchni wraz z całym jej wyposażeniem
  2. pełną obsługę logistyczną bazy
  3. dostęp do całej infrastruktury ośrodka (parking, boiska sportowe, sanitariaty)
  4. możliwość skorzystania ze sprzętu programowego, sportowego i elektronicznego, który jest na wyposażeniu bazy
  5. możliwość organizowania ognisk

Szukasz miejsca, w którym będziesz miał zapewnione pełne wyżywienie. Skontaktuj się z nami, a na pewno uda się wszystko uzgodnić.

Masz inny pomysł jak wykorzystać teren naszego ośrodka? Kurs? Zlot? Wyjazd integracyjny? Zielona szkoła? Zapraszamy do kontaktu również osoby prywatne i organizacja poza harcerskie.

Zapytanie o biwak

DworekDomkiNamioty (10/NS)Własne namioty

własnewłasne (z dostępem do kuchni)zapewnione przez ośrodek