Drugi dzień zmagań Harcerskiego Startu

Sobotni dzień w Małeczu rozpoczął się od zmagań drużynowych. Liderzy drużyn mięli do pokonania wymagający tor przeszkód tzw. runmagedon. Za przykładem drużynowych poszli także uczestnicy, którzy rywalizowali w konkurencjach sportowych, m.in. strzelanie z łuku, badminton, rzucanie do celu, zbijak. Zwycięzcą gratulujemy kondycji! 🙂

Dziś także jest dzień odwiedzin. Gościmy KI „Wiarusi”, KI „Weteran”, a także wspaniałych instruktorów naszego hufca.

Aktualnie harcerze próbują swoich sił podczas zajęć surwiwalowych: rozpalają ogniska, budują szałasy, a przede wszystkim sami gotują sobie kolację!

Dziś w planach mamy także udział we Mszy Świętej oraz przeciąganie liny, co zawsze dostarcza wielu emocji. Z ciekawością czekamy na kolejny dzień.

Maria Malinowska

Druh Komendant jest równie zadowolony z dzisiejszego dnia, co uczestnicy 🙂