Zakończony remont

Po wielu miesiącach pracy, dzięki zaangażowaniu niezliczonej ilości harcerzy, remont naszego ośrodka w Małczu nareszcie dobiegł końca. Ciężka praca opłaciła się.

Dzięki pozyskanym środkom, które harcerze z Hufca ZHP Pabianice zbierali podczas różnych akcji zarobkowych, w końcu spełniło się marzenie wielu osób. W dwunastu domkach campingowych pojawiły się nowe łazienki. Ponadto infrastruktura ośrodka została podłączona do gminnej kanalizacji, co zapewni bieżącą wodę w każdym domku i zwiększy komfort uczestników kolonii oraz obozów. Oprócz tej wielkiej zmiany, został również przeprowadzony remont kuchni.

Największe podziękowania za pomoc należą się druhowi Krzysztofowi Bajowi, który koordynował cały proces remontu i poświęcił na niego bardzo dużo swojego czasu. Podziękowania należą się również dwóm byłym komendantom naszego hufca: druhowi Wiktorowi Wlazłemu i druhowi Karolowi Suchockiemu za ich ogromną pomoc w zdobywaniu funduszy i materiałów do przeprowadzenia remontu.

Jesteśmy wdzięczni również wszystkim instruktorom, którzy pomagali przy remoncie, zarówno tym, którzy zbierali na niego fundusze, jak i tym, którzy osobiście pomagali przy jego realizacji w Małczu. To dzięki wam nasza baza może się dalej rozwijać i gościć kolejne pokolenia zuchów i harcerzy!

Zdjęcia nowych łazienek możecie oglądać w naszej galerii.