Zapraszamy do Małcza!

Za oknem zimowo i mroźnie. Mimo to nie próżnujemy i już myślimy o tegorocznej Harcerskiej Akcji Letniej – nasz ośrodek wciąż przygotowuje się do przyjęcia kolejnych gości i poszerza swoją ofertę.

Co możemy zaproponować naszym gościom?

Mamy do dyspozycji domki campingowe z łazienkami, namioty, kuchnię, stołówkę oraz wiele innych atrakcji – np. miejsce ogniskowe i boiska do uprawiania sportu.

HAL2021 zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, jak spędzić czas z drużyną na łonie natury, zapraszamy do Małcza – możecie zorganizować u nas obóz albo kolonie. To jednak nie wszystko! Jeśli nie wiecie jeszcze, w jaki sposób spędzicie wakacje, nasz ośrodek od kwietnia jest otwarty na organizację biwaków – możecie więc wpaść również poza miesiącami wolnymi od szkoły i uczelni.

Czas szybko mija – nie czekajcie z zarezerwowaniem miejsc! Im szybciej zadzwonicie, tym dogodniejszy termin uda się ustalić. Szczegółowe informacje dostępne mailowo: malecz@zhp.pl lub telefonicznie: +48 534 981 898.